Кафедра географії та природознавства

В рамках участі у офлайн заході “Знайомство з Факультетом природничих наук”  представляємо вам перелік кафедр та освітніх програм, що вони реалізовують. А також, уже цієї суботи, 04.06.2022 року кожна з них готує для вас багато цікавинок. Тож, пропонуємо переглянути програму заходу та відвідати кожну кафедру.

Знайомтесь, це кафедра географії та природознавства Факультету природничих наук Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника

Девіз кафедри географії та природознавства «cognosce nature et te ipsum» – «пізнати природу і себе».

Наші студенти мають можливість досліджувати особливості природи Карпато-Подільського регіону, вивчати розвиток господарства, прогнозувати рівень життя населення.  А навчальні практики передбачають цікаві мандрівки карпатськими вершинами, Україною та за її межі.

Дата та час проведення

04.06.2022 р.,

Початок заходу: 10.00

Тривалість заходу: 10.00-14.00

Формат заходу: офлайн  за адресою: вул. Галицька, 201б м. Івано-Франківськ, Факультет природничих наук, 2 поверх (203г аудиторія)

Перелік освітніх програм, які реалізовує кафедра географії та природознавства : 106 Географія,  014.07 Середня освіта (географія)

Програма заходу:

1. Зустріч із колективом кафедри.
  2. Презентація кафедри.
  3. Ознайомлення з навчально-методичною базою кафедри географії та природознавства.