Міжнародна діяльність

Студенти Факультету природничих наук ПНУ сьогодні мають можливість приймати участь у різноманітних міжнародних заходах, які пропонує університет, а саме: стажування за кордоном, програми подвійних дипломів (Географія  8.03020), участь у міжнародних конференціях, обмін студентами, співпраця кафедри біохімії та біотехнології має налагоджено активне співробітництво з закордонними партнерами з Канади, США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі та Бразилії. , проведення науково-дослідної роботи в іноземних навчальних закладах, починаючи з 2010 року, молоді співробітники та студенти кафедри біохімії та біотехнології активно беруть участь у виконанні наукових проектів у лабораторії професора Стефана Пєжиновського з Лундського університету(Швеція), на базі біологічно-хімічного наукового центру Варшавського університету (Польща), також кафедра у співпраці з Інститутом імунобіології та епігенетики ім. М.Планка  (Фрайбург, Німеччина), та  Карленським  університетом міста Оттави (Канада).
Значно збільшилась кількість закордонних відряджень студентів та професорсько-викладацького складу за 2017-2018 навчальний рік (професорсько-викладацький склад – , студентів – ).
Зростає і міжнародний авторитет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника . З ініціативи державних та громадських установ відбувається низка заходів міжнародного значення, а також з кожним роком збільшується кількість офіційних візитів із закордону.
Науковцям університету вдається виборювати та активно брати участь у реалізації міжнародних науково-освітніх проектів. Постійно ведеться пошук грантодавців, які сприяють розвиткові міжнародної співпраці.
Важливо зазначити те, що на сьогоднішній день зростає активність подачі заявок на участь у міжнародних проектах та грантах  Програма «543707-TEMPUS-1-2013-1-DETEMPUS-JPHES –EcoBRU», Проект – «Екологічна освіта для Білорусії, Росії таУкраїни»; Програма угорсько-словацько-румунсько-українського транскордонного співробітництва (ENPI Cross-Border Cooperation Programme HUSKROUA) Проект – «Контроль за чистотою повітря у транскордонному регіоні Румунія-Україна»;Грант від фундації Volswagenstiftung –  реалізація проекту здійснюється у рамках програми “Трилатеральні партнерства – кооперація між викладачами та науковцями з України, Росії та Німеччини“, яка фінансується науковою фундацією Фольксваген (Volswagenstiftung, Німеччина), Instrumental Access 2017.