На засіданні Вченої ради Факультету природничих наук розглянули питання: “Про функціонування Wеb-сайту факультету та стан інформаційного наповнення сайтів кафедр”. Доповідь підготувала – заступниця декана з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи, доц. Бєлова Наталія Володимирівна.

Детально з доповіддю можна ознайомитися за покликанням:

Презентація_Функціонування WEB-сайту факультету та кафедр

У сучасному світі WEB-сайт факультету та університету загалом є одним з потужних інструментів системи усіх видів комунікацій у сфері вищої освіти, а використання WEB-технологій є умовою подальшого розвитку ЗВО, підвищення його рейтингу та конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

Сайт факультету, як його основна форма активності в Інтернеті, є усвідомленою формою діяльності в сучасному інформаційному суспільстві.