Кафедра біології та екології

В рамках участі у офлайн заході “Знайомство з Факультетом природничих наук”  представляємо вам перелік кафедр та освітніх програм, що вони реалізовують. А також, уже цієї суботи, 04.06.2022 року кожна з них готує для вас багато цікавинок. Тож, пропонуємо переглянути програму заходу та відвідати кожну кафедру.

Знайомтесь, це кафедра біології та екології Факультету природничих наук Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника

Девіз кафедри “Якщо Ви є екологом чи біологом  за світоглядом і життєвими переконаннями – Вам до нас за знаннями задля опанування чудової, корисної і затребуваної професії!”

Дата та час проведення

04.06.2022 р.,

Початок заходу: 10.00

тривалість заходу: 10.00-14.00

Формат заходу

Офлайн

за адресою: вул. Галицька, 201б м. Івано-Франківськ, Факультет природничих наук, 5 поверх (520 аудиторія)

Перелік освітніх програм, які реалізовує кафедра біології  та екології:

014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

091 Біологія та лабораторна діагностика

101 Екологія

Програма заходу:

• Зустріч учасників заходу та знайомство переліком освітніх програм, що реалізовуються на кафедрі;
  • Знайомство з навчальними аудиторіями, лабораторіями, спеціалізованими кабінетами;
  • Екскурсія зоомузеєм та гербарієм кафедри;
  • Демонстрація віртуальної реальності за допомогою VR окулярів;
  • Дослідження унікальних ентомологічних, ботанічних та ліхенологічних об’єктів з використанням світлової мікроскопії;
  • Участь у лабораторному практикумі з рослинами, грибами, лишайниками;
  • Дослідження пилку найпотужніших алергенів;

Навчання по встановленню та вивченню роботи фотопастки – пристрою для моніторингу тварин та місцевості