Кафедра хімії

В рамках участі у офлайн заході “Знайомство з Факультетом природничих наук”  представляємо вам перелік кафедр та освітніх програм, що вони реалізовують. А також, уже цієї суботи, 04.06.2022 року кожна з них готує для вас багато цікавинок. Тож, пропонуємо переглянути програму заходу та відвідати кожну кафедру.

Знайомтесь, це кафедра хімії Факультету природничих наук Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника

Девіз кафедри: “Хімія всередині і навколо нас, ким би ти в житті не став, будь хімічно чистим як кристал”

за адресою: вул. Галицька, 201б м. Івано-Франківськ, Факультет природничих наук, 3 поверх (302 аудиторія)

Перелік освітніх програм, які реалізовує кафедра хімії:

«Хімія» ОР Бакалавр

«Хімія» ОР Магістр

«Хімія» ОР Доктор філософії

Програма заходу:

• Зустріч учасників заходу та знайомство переліком освітніх програм, що реалізовуються працівниками кафедри;
  • Знайомство з навчальними аудиторіями, лабораторіями;
  • Побачити цікаві хімічні досліди: “Золотий дощ”, “Пінний фонтан”, “Дим без вогню”, “Холодний вогонь” та інші;
  • Ознайомитися з унікальними властивостями речовин;
  • Побачити природні мінерали Прикарпаття, а також вирощені студентами кристали;
  • Визначити чистоту повітря на сучасних газоаналізаторах;
  • Провести аналіз води.