Про співпрацю Факультету природничих наук з ОТГ

Відбулась зустріч декана Факультету природничих наук Віктора Случика та начальниці Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради Оксани Бігун. У ході зустрічі обговорені питання співпраці у галузі освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і Факультету природничих наук, зокрема, та ОТГ м.Володимир. Колегу було поінформовано про здобутки Прикарпатського національного університету та факультету, особливості вступу, навчання, міжнародної співпраці та взаємодії з територіальними громадами.
Детально було висвітлено питання структури Факультету природничих наук та діючі у його межах освітні програми. Особливу увагу було акцентовано на проєкти пов’язані з Обсерваторією на горі Піп Іван та Міжнародним центром зустрічей у с. Микуличин. Це засвідчило високу зацікавленість обох сторін у подальших контактах щодо взаємовигідної співпраці.