Цикл профорієнтаційних зустрічей проведених Факультетом природничих наук

У період з 1 по 7 квітня 2023 року заступниця декана Факультету природничих наук, доцентка кафедри географії та природознавства Наталія Володимирівна Бєлова провела низку профорієнтаційних зустрічей з випускниками ЗЗСО про вибір майбутньої професії, зокрема у:

1. Порогівському ліцеї Солотвинської селищної ради;

2. Замагорівському ліцеї Верховинської селищної ради;

3. Старокутському ліцеї Кутської селищної ради;

4. Заболотівському ліцеї Коломийського району;

5. Росільнянському ліцеї Дзвиняцької сільської ради;

6. Тячівському професійному ліцеї Закарпатської області;

7. Широколузькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Тячівського району Закарпатської області

У ході зустрічей було презентовано спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті, атмосфера студентського життя та можливості навчально-наукового розвитку для абітурієнтів, а також проведено детальний огляд про особливості вступної кампанії у 2023 році, можливості здобуття освіти за програмою подвійних дипломів та переваги навчання у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Цікавою для майбутніх абітурієнтів була інформація про студентське життя на Факультеті природничих наук. Наталія Володимирівна презентувала фотоматеріали результатів навчально-виховної діяльності здобувачів вищої освіти, їхньої науково-дослідницької, громадської та волонтерської роботи.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе юнацтву у виборі майбутньої професії!

Усі старшокласники були запрошені на День відкритих дверей Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, що відбудеться 8 квітня 2023 року в 11:00 год.

Реквізити для підключення та інформація про деталі заходу за покликанням: