«Науковий пікнік» у місті Бурштині

19 жовтня 2018 р. викладачі та студенти Факультету природничих наук прийняли участь в профорієнтаційному заході «Науковий пікнік», який проходив на території ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  м. Бурштин. Серед числа запрошених гостей були вчителі та школярі з міст Бурштин та Галич.

Профорієнтаційний  захід був спрямований на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей Факультету природничих наук.

Під час  проведення заходу викладачі кафедр ознайомили майбутніх абітурієнтів не тільки із умовами вступу, а і з широкими перспективами навчання на Факультеті природничих наук.

Увагу майбутніх абітурієнтів привернула наочність наукового процесу, яку продемонстрували викладачі та студенти. Всі учні  охоче долучалися до профорієнтаційного заходу, проявляли активну участь у його процесі та зацікавленість спеціальностями Факультету природничих наук.