Профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами 4 курсу ОС “Бакалавр” денної та заочної форми навчання

30 червня 2022 р.,  відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами  4 курсу ОС “Бакалавр” денної та заочної форми навчання на тему: “Алгоритм вступу в магістратуру 2022: покрокова інструкція“.

Зустріч була  інформативною та цікавою!

Студенти 4 курсу та науково-педагогічні працівники, а також інші учасники зустрічі змогли довідатись про актуальні виклики цьогорічної вступної кампанії.

Більш детально про алгоритм вступу в магістратуру у 2022 р. можна дізнатись з презентації, розміщеної на сайті факультету в закладці «Абітурієнтам» за покликанням:

АЛГОРИТМ ВСТУПУ У МАГІСТРАТУРУ 2022

Запрошуємо Вас шановні бакалаври поповнити студентську родину магістрів Факультету природничих наук!

З повагою, деканат

Слайд шоу зустрічі: