Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з географії

26 березня 2022 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України з географії в дистанційній формі.
За результатами проведеного конкурсу три призові місця здобули учні Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, які виконували наукові роботи під керівництвом доцентки кафедри географії та природознавства Бєлової Наталії Володимирівни, а саме:
Секція «Географія та ландшафтознавство»:
1 місце – Кільчицька Адріана Іванівна, 10 клас
3 місце – Рицар Артем Михайлович, 10 клас
Секція «Кліматологія та метеорологія»:
1 місце – Павчак Олег Михайлович
Щиро вітаємо переможців і їхнього наукового керівника!
Бажаємо подальших творчих успіхів і переможних здобутків на Всеукраїнському конкурсі-захисті  наукових робіт!
Вже багато років поспіль викладачі кафедри географії та природознавства активно співпрацюють з Івано-Франківським обласним відділенням Малої академії наук України та Івано-Франківською Малою академією наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та беруть безпосередню участь у роботі журі та науковому керівництві науково-дослідницькими роботами учнів-членів Малої академії наук України.
Хай живе наука у Славній Україні!