Вічна пам’ять

20 липня на 71-му році життя зупинилося серце у нашої колеги – ГАЙДУКЕВИЧ МАРІЇ ЄВГЕНІВНИ, доцента кафедри лісознавства, кандидата сільськогосподарських наук.
Колектив Факультету прироничих наук та Кафедри лісового та аграрного менеджменту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника глибоко сумують з приводу смерті колеги та висловлюють співчуття рідним і близьким покійної. Нехай Бог допомагає пережити важку втрату. Вічна і світла пам’ять МАРІЇ ЄВГЕНІВНІ

Близько двох десятків років Марія Євгенівна пропрацювала в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На кафедрі лісознавства – від самих витоків. Тривалий час була вченим секретарем Вченої ради Інституту природничих наук.

Викладала цикл фундаментальних біологічних дисциплін для спеціальності Лісове господарство.
Основні напрями наукової діяльності дендрологія та ботаніка. У її доробку близько сотні наукових праць.

Панахида – 22 липня, о 17:00 у Будинку Cмутку за адресою вул. Ребета 3 , Похорон – 23 липня о 10:00