Рейтинг кафедр. Вітаємо лідерів університету!

Відповідно до наказу  № 28 від 18.01.2021 р. «Про рейтингове оцінювання роботи кафедр», за результатами діяльності у 2019-2020 н.р. кафедра біохімії та біотехнології посіла І-е місце серед 74-х кафедр  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кафедра не перший раз стає університетським лідером та отримує найвищий бал у цьому змаганні. Є й інші кафедри Факультету природничих наук,  що успішно працюють для підвищення рейтингу університету, зокрема це кафедра хімії, яка за підсумками рейтингового оцінювання посіла почесне ІІІ-є місце.

Хочемо відзначити, що усі кафедри факультету успішно працюють і є лідерами різноманітних рейтингів факультету та університету вцілому.

Вітаємо колективи кафедр нашого факультету та бажаємо їм подальших академічних і наукових здобутків!