На Факультеті природничих наук відбувся І етап  Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р.

У період з 18 по 22 лютого на Факультеті природничих наук відбувся І етап  Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р. зі спеціальностей:  «Агрономія», «Лісове господарство», «Хімія», «Біологія», «Екологія» та «Географія». Вже котрий рік поспіль метою проведення  студентської олімпіади є підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Учасникам олімпіади були запропоновані тестові завдання різних рівнів складності. Крім тестових завдань, студенти демонстрували своє вміння креативно мислити, логічно аналізувати події під час виконання творчих завдань.

За результатами рішення конкурсної комісії (журі) з підведення підсумків І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади визначено переможцями наступних студентів:

Спеціальність «Агрономія»:

1 місце – Рогівський Іван Анатолійович, 4 курс

2 місце – Тимків Ольга Степанівна, 4 курс

3 місце – Томин Людмила Іванівна, 3 курс

4 місце – Ботюк Артур Миколайович, 1 курс ОР «магістр»

Спеціальність «Агрономія» з дисципліни «Ґрунтознавство»:

1 місце – Микицей Софія Миколаївна, 4 курс

2 місце – Левицька Вікторія Віталіївна, 4 курс

3 місце – Нестерук Людмила Іванівна, 4 курс

Спеціальність «Лісове господарство»:

1 місце – Кривенко Діана Валеріївна, 1 курс ОР «магістр»

2 місце – Захарія Ганна Миколаївна, 1 курс ОР «магістр»

3 місце – Пилипів Василь Іванович, 1 курс ОР «магістр»

Спеціальність «Хімія»:

1 місце – Данилюк Назар Володимирович, 4 курс

2 місце – Ліщинська Софія-Марія Ігорівна, 3 курс

Спеціальність «Біологія»:

1 місце – Возняк Яна Володимирівна, 4 курс

1 місце – Кучерак Тетяна Іванівна, 3 курс

Спеціальність «Екологія»:

1 місце – Кириленко Ярослав Олександрович, 4 курс

2 місце – Журавчак Софія Орестівна, 3 курс

3 місце – Кравчук Христина Володимирівна, 3 курс

Спеціальність «Географія»:

1 місце – Нілабович Каріна Михайлівна, 1 курс ОР «магістр»

2 місце – Девда Назар Богданович, 4 курс

Студентів-переможців І етапу рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, що відбудеться в наступних закладах вищої освіти:

№ п/п Спеціальність Назва базового закладу вищої освіти з проведення олімпіади Терміни проведення
1. «Агрономія» Миколаївський національний аграрний університет 15-17 травня 2019 р.
2. «Ґрунтознавство» Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва 21-23 травня 2019 р.
3. «Лісове господарство» Житомирський національний агроекологічний університет 22-24 травня 2019 р.
4. «Хімія» Львівський національний університет імені Івана Франка 10-13 квітня 2019 р.
5. «Біологія» Мелітопольський державний педагогічний університет

імені Богдана Хмельницького

17-18 квітня 2019 р.
6. «Екологія» Одеський державний екологічний університет 22-24 квітня 2019 р.
7. «Географія» Київський національний університет імені Тараса Шевченка 10-12 квітня 2019 р.

Факультет вітає студентів-переможців з рекомендацією до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей та бажає учасникам успішних результатів у здобутті перемоги!