До уваги абітурієнтів – 2019!

Всеукраїнська олімпіада Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з хімії, біології та географії

Факультет природничих наук запрошує випускників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з хімії, біології та географії, учасникам якої під час вступу до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» буде надано особливу підтримку, а саме – до сертифікату ЗНО з хімії, біології та географії додаватиметься до 20 балів при вступі на спеціальності, де одним із вступних випробувань є хімія, біологія та географія.

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, при вступі до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» вказано у додатку 5 до Правил прийому в 2019 році. Ознайомитись можна за наступним посиланням: https://admission.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/6/2019/01/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA-5.pdf

Олімпіада проводиться в два тури:

I тур (дистанційний, заочний) проводиться з 25 лютого до 25 березня 2019 року;

ІІ тур (очний) проходитиме на Факультеті природничих наук за адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201.

Детальнішу інформацію щодо проведення першого (заочного) туру олімпіади з хімії Ви можете отримати за посиланням:

Хімія_Інформаційний лист

Хімія_Завдання_І етап

Детальнішу інформацію щодо проведення першого (заочного) туру олімпіади з біології Ви можете отримати за посиланням:

Біологія_Інформаційний лист

Біологія_Завдання_І етап

Детальнішу інформацію щодо проведення першого (заочного) туру олімпіади з географії Ви можете отримати за посиланням:

Географія_Інформаційний лист

Географія_Завдання_І етап

Участь в олімпіаді безкоштовна!

Абітурієнте, не прогав свій шанс отримати 20 додаткових балів!

Бажаємо успіхів та чекаємо Тебе серед студентів одного з провідних університетів Західної України – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»!