Профорієнтація – зроби свідомий вибір!

22 листопада, викладачі та студенти Факультету природничих наук прийняли участь в профорієнтаційному заході, який проходив у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Серед запрошених були учні Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15.

Профорієнтаційний  захід був спрямований на ознайомлення майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей університету, в тому числі – Факультету природничих наук.

Під час проведення заходу викладачі кафедр ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та ознайомили з широкими перспективами навчання на спеціальностях Факультету природничих наук.

До проведення даного заходу долучилися студенти старших курсів, які ділилися досвідом навчання на Факультеті природничих наук. Учні охоче ставили питання стосовно умов вступу на наші спеціальності та цікавилися перспективами працевлаштування після закінчення навчання.