Обрано нового голову Профкому студентів Факультету природничих наук.

Днями, а саме 22 листопада, на Факультеті природничих наук відбулася звітно-виборча конференція профспілкової організації студентів. На порядку денному було питання про обрання голови студентського профкому.

Вступне слово виголосив декан Факультету Случик Віктор Миколайович, який закликав студентів відповідально та свідомо віднестися до виборів голови студентського профкому.

За результатами голосування головою студентського профкому Факультету природничих наук було обрано Накладюка Петра Петровича – студента групи СОГ-21, спеціальності Середня освіта (географія).

Вітаємо новообраного голову студентського профбюро Накладюка Петра Петровича та бажаємо йому творчих успіхів, наснаги, гарної команди і продуктивної праці.