Вічна пам’ять!

17 квітня 2021 р. на 68-му році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність САВ’ЮК МИРОСЛАВ ІВАНОВИЧ кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент, засновник кафедри географії та природознавства Факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Колектив Факультету прироничих наук та Кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника глибоко сумують з приводу смерті колеги та висловлюють співчуття рідним і близьким покійного. Вічна і світла пам’ять Мирославу Івановичу.

САВ’ЮК МИРОСЛАВ ІВАНОВИЧ

(06.11.1952 – 17.04.2021)

Формування та зростання кафедри географії та природознавства відбувалось під керівництвом Мирослава Івановича з 2002 до 2014 року. У нашій пам’яті Мирослав Іванович залишиться неординарним і талановитим керівником, який любив свою роботу. Його не тільки наукові та організаторські, а й життєві мудрі поради не раз допомагали прийняти важливе рішення, а цілеспрямованість та активність були для нас прикладом.  Мирослава Івановича поважали не тільки співробітники, а й студенти та випускники, які ще довго згадували пари та практики з геології та геоморфології.

Панахида сьогодні (19.04.2021) о 17:00.(Будинок смутку, Івано-Франківськ, вулиця Побутова, 3).

Похорон (20.04.21) о 12:00 (Будинок смутку, Івано-Франківськ, вулиця Побутова, 3).