Як знайти мотивацію, та створити власну історію успіху…

Сьогодні студенти Факультету природничих наук зустрілись з акторами та продюсером нового українського фільму «Сквот 32». Дана зустріч мала на меті розповісти студентам про те, як знайти мотивацію та сили, щоб зробити своє життя комфортний і знайти себе у реаліях сьогодення.

В ході зустрічі, актори та продюсер стрічки ділилися власними рецептами про те, як мотивуватися і звідки черпати натхнення на звершення нових життєвих планів. «Сьогодні було таке питання «Як не втрачати бажання працювати?». Знаєте, не страшно якщо ви працюєте, а потім на деякий час припиняєте. Не страшно, якщо ви пропусти одне тренування, два, тиждень, місяць. Важливо повертатися».

Дана зустріч супроводжувалася невеликими мотиваційними тренінгами, а за найкращі запитання до акторів стрічки, студенти отримали заохочувальні призи.