Сьогодні підписано угоду про співпрацю між Факультетом природничих наук та ліцеєм №12 імені Івана Франка

01 грудня декан Факультету природничих наук ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» доцент Віктор Миколайович Случик та директор ліцею №12 імені Івана Франка  Івано-Франківської міської ради Андрій Дмитрович Череп  підписали угоду про співпрацю між установами. На зустрічі були присутні заступниця декана з виховної роботи Неля Петрівна Долинко  та заступниця директора ліцею з навчально-виховної роботи Ганна Михайлівна Міщенко.

Під час зустрічі декан ознайомив керівництво ліцею зі структурою Факультету  щодо діяльності кафедр: «На Факультеті є сім кафедр, а також відокремлених структурний підрозділ – дендрологічний парк «Дружба» загальнодержавного значення, що може стати базою для практичної підготовки учнів у вивченні ботанічних об’єктів. Особливістю нашого структурного підрозділу є активне впровадження в навчальний процес технології STEM-освіти, які дозволяють значно покращити засвоєння навчального матеріалу як студенів так і учнів ».  Череп А.Д. розповів про основні напрями освітньої діяльності ліцею та зазначив необхідність вдосконалення освітнього процесу ширшим спектром циклу природничо-математичних дисциплін. Також директор ліцею наголосив на сприянні Факультету в проведенні профорієнтаційних заходів, спрямованих на залучення випускників ліцею для продовження навчання в Університеті: «Проведення такого роду діяльності між нашими структурами стане доброю практикою у підсиленні саме практичної підготовки наших здобувачів».

Предметом угоди є співробітництво між установами у сфері навчальної, науково-дослідної, науково-методичної, інформаційної діяльності з метою реалізації освітніх програм, ефективного використання науково-педагогічних кадрів, навчально-лабораторних баз, соціальної інфраструктури, організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, спільного проведення науково-дослідних робіт, підготовки наукових кадрів, розробки навчального-методичного забезпечення.