Збори трудового колективу. Підсумки голосування.

8.06.2021 року відбулися збори трудового колективу Факультету природничих наук, на яких відбулися вибори кандидата на заміщення вакантної посади завідувача кафедри лісового і аграрного менеджменту, а також делегатів до складу Вченої ради університету. Із 117 делегатів загальних зборів трудового колективу факультету у таємному голосуванні взяла участь 81 особа.

Лічильна комісія у складі трьох осіб: доц. кафедри лісового і аграрного менеджменту, д.с-г.н. Карбівської Уляни Миронівни, доц. кафедри хімії, к.т.н. Микитина Ігора Михайловича та фахівця копм’ютерного класу, к.х.н. Сабадах Оксани Петрівни оголосила результати таємного голосування.

Кандидатуру Кліда В.В. на заміщення вакантної посади завідувача кафедри лісового і аграрного менеджменту підтримали 72 виборці (88,8%), проти проголосували 7 осіб (8,6%) та 2 бюлетені були недійсні (2,5%).

ВІТАЄМО І БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ЗВЕРШЕНЬ!

На голосування також було висунуто  4 кандидатури від Факультету природничих наук до складу Вченої ради Університету:

завідувач кафедри анатомії та фізіології людини і тварин, проф., д.б.н. Грицуляк Богдан Васильович

проф. кафедри біології та екології, д.б.н. Сімчук  Андрій Павлович

проф. кафедри біохімії та біотехнології, д.б.н. Семчишин Галина Миколаївна

доц. кафедри хімії, к.х.н. Татарчук Тетяна Романівна

Результати голосування: недійсних бюлетенів – 5; Грицуляк Б. В. – «за» – 34 голоси, Сімчук А.П. – «за» – 34 голоси, Семчишин Г.М. – «за» – 35 голосів,  Татарчук Т.Р. – «за» – 46 голосів. Отже, до складу вченої ради від факультету природничих наук обрано доц. кафедри хімії, к.х.н. Татарчук Тетяну Романівну та проф. кафедри біохімії та біотехнології, д.б.н. Семчишин Галину Миколаївну.

ВІТАЄМО І БАЖАЄМО ПЛІДНОЇ ПРАЦІ!