Професійне Міжнародне свято працівників освіти

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

Дорогі, наші  педагоги, Факультет природничих наук вітає Вас із Всесвітнім днем учителя! Нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Дякуємо вам за терпіння, вміння слухати і вчасно подавати руку допомоги, за знання, вміння, підказки і життєву спрямованість. Щастя вам, розвитку і добра!