Науковий проєкт професора Олександра Шийчука фінансуватиметься державним бюджетом України

Міністерством освіти і науки України затверджено перелік проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок виконавцями яких є заклади вищої освіти та наукові установи, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з 2024 року за рахунок коштів Державного бюджету України.

Серед наукових проєктів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, що фінансуватимуться державним бюджетом України відзначено проєкт: «Каталітичний реактор з оптимізованим профілем активності для пероксидно-радикальної дезінфекції води», керівник – доктор хімічних наук, професор кафедри хімії Факультету природничих наук Олександр Шийчук.

Щиро вітаємо наукового керівника проєкту з високими здобутками та перемогою в конкурсі! Бажаємо Вам подальших наукових успіхів та звершень!