Обсерваторія на Чорній Горі очима Василя Фіцака

Ректор Ігор Цепенда запрошує у виставковий зал Прикарпатського національного університету на фото-оду «БІЛИЙ СЛОН НА ЧОРНІЙ ГОРІ»!

11 квітня о 14.00 годині відбудеться відкриття виставки унікальних світлин відомого гірського рятувальника, голови ГО “Карпатські стежки”, співробітника нашого університету ВАСИЛЯ ФІЦАКА. Він як ніхто інший знає і відчуває гору Піп Іван (Чорну гору), де розташований Міжнародний науковий центр «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів.

Через свої фототвори Василь ділиться з нами неповторною силою, величчю і чарівністю Чорногори! Споконвіків Чорна гора завжди була Священною горою гуцулів.

До середини ХІХ століття вона вважалася найвищою вершиною Українських Карпат і дала назву всьому Чорногірському хребту.

А ПНУ, завдяки розташованій на вершині Піп Івана університетській Обсерваторії, гордо носить звання найвищого в Україні університету.

До зустрічі на виставці з 12 по 24 квітня 2024 року в виставковій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, за адресою. вул. Шевченка, 57, м. Івано-Франківськ.