Троє студентів Факультету природничих наук у числі стипендіатів міського голови Івано-Франківська

Найкращим студентам – стипендії від міста!
100 успішних студентів будуть отримувати по 2500 гривень щомісяця впродовж року, серед числа переможців – троє студентів Факультету природничих наук:
1) Козачук Маріанна, студентка ІІ курсу, спеціальності 102 Хімія, профорг Факультету природничих наук;

2) Вережак Надія, студентка IV курсу, спеціальності 091 Біологія (ОП Біологія та лабораторна діагностика), заступник сенатора Факультету природничих наук;

3) Гасюк Марта, студентка IV курсу, спеціальності 106 Географія, староста академічної групи Г-41.

“Тішимось, що Ви навчаєтесь в Івано-Франківську і показуєте класні результати! Так тримати!” – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
 Деканат Факультету природничих наук вітає кращих студентів з високою відзнакою та бажаємо не зупинятись на досягнутому! Радіємо разом з Вами, бо Ви – найкращі!