Декани факультетів Прикарпатського та Херсонського університетів обговорили напрями співпраці

16 березня 2023 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося спільне засідання деканів університетів-партнерів «Парадигми та напрями проєктної співпраці». Зустріч відбулася у межах заходів Тижня Херсонського державного університету на Прикарпатті.

До заходу долучилися представники адміністративної ланки університетів та декани. У ході зустрічі відбулася презентація факультету природничих наук, з якою виступив декан Віктор Случик та окреслив перспективні шляхи розвитку та подальшої співпраці серед суміжних спеціальностей.

Варто зазначити, що більшість факультетів Прикарпатського та Херсонського університетів вже мають досвід спільної роботи за певними напрямами, яку надалі готові масштабувати. Також виступаючі виголосили пропозиції щодо участі у спільних проєктах, науковій роботі та обмінятися досвідом у напрацюваннях. Зосередилися й на можливих шляхах налагодження ефективної взаємодії між студентами, а саме їх  академічної  мобільності.