Вітаємо нашу колегу-дослідницю з успішним проходженням конкурсного відбору

Два проєкти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника були відзначені та отримають фінансування з Державного бюджету України. Зокрема, проєкт завідувачки кафедри біохімії та біотехнології, докторки біологічних наук, професорки Марії Байляк “Пошук маркерів посттравматичного стресового розладу на основі показників оксидативного стресу та запалення”. Їх затверджено серед низки проєктів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, які пройшли конкурсний відбір (наказ МОН України №232). Вітаємо нашу колегу-дослідницю та її команду з успішним проходженням конкурсного відбору! Бажаємо нових наукових і професійних звершень та незмінного інтересу до досліджень, що несуть користь науці та нашій державі!