Хімія

 

У суботу  3 квітня 2021 року відбудеться ІІ тур олімпіади з Хімії для абітурієнтів, яку проводить Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

З урахуванням епідеміологічної ситуації ІІ тур відбудеться дистанційно на платформі Google meet.

Доєднатися можна за покликанням https://meet.google.com/vrd-niig-ywj

Початок о 12.00.

 

До уваги абітурієнтів!

Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників

на основі повної загальної середньої освіти у 2020-2021 році з хімії

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020-2021 році з хімії, призерам якої під час вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника до сертифікату ЗНО з хімії додаватиметься до 20 балів при вступі на спеціальності 014 Середня освіта (хімія), Середня освіта (біологія та здоров’я людини), 102 Хімія, 103 Науки про Землю, 106 Екологія, 091 Біологія (ОП «Біологія та лабораторна діагностика», «Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень»).

Олімпіада проводиться в два тури:

I тур (дистанційний, заочний) проводиться з 03 лютого до 05 березня 2021 року;

ІІ тур (очний* або дистанційний) проходитиме 03 квітня 2021 р. на Факультеті природничих наук за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

*за умови покращення епідеміологічної ситуації спричиненої COVID-19

Усі учасники першого (заочного) туру олімпіади повинні заповнити анкету (за покликанням https://forms.gle/wB3ZJzC3UdXhYiHPA) та надіслати відповіді до завдань першого туру у електронному вигляді (якісну перескановану копію зошита з розв’язаними завданнями, включно із обкладинкою, де зазначено клас, ПІП та контактні дані учасника у форматі pdf чи jpg) не пізніше 05 березня 2021 року за вказаною адресою: liliia.midak@pnu.edu.ua

Результати І туру будуть оприлюднені на сайті Факультету природничих наук не пізніше 05 березня 2021 року.

ВАЖЛИВО: до участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

Запрошення на участь у другому турі та умови його проведення будуть надіслані переможцям І туру за вказаною електронною адресою

Контакти:

email: liliia.midak@pnu.edu.ua

тел. +380663486128

Завдання_І етап ЗАВАНТАЖИТИ