Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

На Факультеті природничих наук  відбувся черговий благодійний ярмарок, спрямований на збір коштів для підтримки Збройних Сил України. Він об’єднав викладачів та студентів для важливої справи – надання підтримки нашим Захисникам!

Захід відбувся за сприяння викладачів кафедри лісового та аграрного менеджменту,  спеціальності 201 Агрономія: професорки Уляни КАРБІВСЬКОЇ, доцента Олега ТУРАКА, доцентки Ярослави ГРИГОРІВ, завідувачки лабораторій Оксани ТУРАК на потреби 42 механізованої бригади (420 МБ, в/ч-а4667), в якій служить студент-магістр групи АГ-11м Савойський Віталій Володимирович.
На ярмарку було зібрано 20 000 гривень для придбання STARLINK.

Організатори події висловили вдячність усім, хто долучився до цього благодійного заходу  та заявили, що це ще один приклад того, як університетська спільнота може об’єднатися для підтримки національної армії.

Збір коштів триватиме і надалі!