Урочистості з нагоди початку нового навчального року

Прикарпатський національний університет традиційно широко відзначає День знань та початок нового навчального року.

Розпочалися святкові заходи 2 вересня 2019 року з Божественної Літургії за благословення. На урочистому богослужінні, яке провів отець Микола Шиманський парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у співслужінні зі священниками парафії, були присутні ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, викладачі та працівники, першокурсники та їх батьки. У внутрішньому дворі Прикарпатського університету відбулося відкриття меморіальної дошки відомому українському вченому, доктору хімічних наук, академіку, професору Прикарпатського національного університету Дмитру Фреїку.

Ключовою подією урочистих заходів, які пройшли в Прикарпатському національному університеті з нагоди початку нового навчального року, стало урочисте засідання Вченої ради університету. У святковій Академії взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, професорсько-викладацький склад, студенти та працівники, першокурсники та їх батьки. Серед запрошених гостей голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник голови Наглядової ради університету Роман Зварич.

Святкову Академію розпочав вітальним словом ректор університету, професор Ігор Цепенда. Ігор Євгенович з приємністю привітав першокурсників, які обрали своєю Alma mater Прикарпатський національний університет – один із найкращих класичних університетів України.

Сьогодні ж 3 вересня 2019 року наші першокурсники мали знайомство  з керівництвом Факультету, завідувачами кафедр та академнаставниками.  З вітальним словом виступив декан Факультету природничих наук Случик Віктор Миколайович: “Шановні першокурсники! Ми раді вітати вас у стінах нашого університету та Факультету природничих наук. Протягом студентського життя нехай поруч із вами завжди крокують мудрість, натхнення, наукові звершення, прагнення навчатися новому та успіх у всіх починаннях!”