ФАКУЛЬТЕТ ПРИРОДНИЧИХ НАУК ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Факультет природничих наук відвідала делегація Варшавського університету в складі: Анни Висоцької, заступника декана по роботі зі студентами факультету геології, Анни Філіпек, Мартіна Барскі та Лешека Янковського, директора Польського інституту геології у м. Краків. Почесні гості відвідали вісім кафедр факультету, ознайомилися з навчальними лабораторіями, обмінялися навчально-методичними здобутками та провели пізнавальну лекцію-презентацію для студентів-географів.

У рамках зустрічі обговорили напрямки співпраці та можливості реалізації спільних проектів між факультетом природничих наук і факультетом геології Варшавського університету. Зокрема, деталі семестрових обмінів студентів та програми навчання за подвійними дипломами.

Конструктивного значення також набули ідеї щодо впровадження спільних польових досліджень викладачами та студентами Факультету природничих наук і Польського інституту геології у м. Кракові на території Українських Карпат для випуску монографії та наукових публікацій.