Кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримала обладнання від неприбуткової організації Seeding Labs (Бостон, США) за програмою Instrumental Access 2017.

Багаж з приладами прибув пізно ввечері 15 березня. Кафедра отримала метаболічні клітки для лабораторних мишей, інкубатори для культур клітин, холодильник для зберігання біологічних проб (охолодження до -80 градусів), спектрофотометри, а також інші прилади, важливі для прогресу в наукових дослідженнях. На сьогодні працівники кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника знаходяться на високих позиціях в рейтингу науковців України і мають міжнародне визнання. Нове обладнання від Seeding Labs дозволить проводити ще ґрунтовніші дослідження з вагомішими результатами і забезпечить ще більше зростання рейтингу кафедри та університету.