Зустріч керівництва університету з колективом Факультету природничих наук: нові горизонти розвитку

14 жовтня 2024 р. відбулася зустріч колективу Факультету природничих наук з ректором університету Ігорем Цепендою.
Метою зустрічі було обговорення ключових аспектів реалізації експерименту з корпоративного управління.
До обговорення також долучились:
– проректор з науково-педагогічної роботи – Сергій Шарин;
– голова профспілкового комітету Василь Климончук.
Під час зустрічі виокремлено пріоритетні напрямки роботи університету та факультету, визначено плани щодо підвищення якості освіти.
У сьогоденних умовах, університет бере участь у багатьох відомих міжнародних програмах на отримання грантових коштів для реалізації освітніх, інфраструктурних та інвестиційних проєктів, системно і ґрунтовно займається проєктною діяльністю, має бездоганну для європейських партнерів репутаційну історію.
Зокрема, за останні дванадцять років університет налагодив широкі багатовекторні зв’язки з міжнародними oрганізаціями та європейськими університетами у сфері спільної освітньої,  інфраструктурної та соціальної діяльності.
Університет убачає свою місію в моделюванні нової парадигми відносин з університетами Карпатського регіону, зокрема, з точки зору перспективи вступу України до ЄС.