Доцентка Тетяна Микитин взяла участь у заході EU4DUAL Staff Week Future of Work (м. Грац, Австрія)

Доцентка кафедри біології та екології Микитин Тетяна відвідала EU4DUAL Staff Week у м. Грац (Австрія). Впродовж тижня учасники з різних країн працювали над спільною темою: «Future of Work”. Учасниками заходу були представники університетів з Іспанії, Франції, Німеччини, Австрії, Казахстану, Грузії, Польщі, України, Уганди, Намібії, ПАР та Мальти. Впродовж тижня обговорювали особливості запровадження дуальної освіти в FH Joanneum, відвідали кампус FH JOANNEUM, Smart Production Lab, Gut. Besser. Gösser. | Gösser, ANDRITZ GROUP, Zotter Chocolate Factory, які є партнерами університету в рамках дуальної освіти, а також мали можливість розробити власне бачення майбутнього роботи під час 4 воркшопів. Даний Staff Week є чудовим майданчиком для генерації нових ідей, знайомства з міжнародними партнерами та отримання нового досвіду. Ця поїздка відбулася в межах міжнародного проєкту програми NAWA, який реалізується спільно з Кошалінським технологічним університетом починаючи з 2024 року. Щиро вдячні нашим партнерам за можливість взяти участь у даному заході.