Університет підсумував вступну кампанію та визначився зі стратегією на нинішній навчальний рік

30 серпня в університеті відбулася конференція трудового колективу та засідання Вченої ради. Головним питанням порядку денного були результати вступної кампанії 2019 року та завдання на наступний навчальний рік.

Традиційно захід розпочався урочистим моментом нагородження. Ректор університету, професор Ігор Цепенда вручив викладачам дипломи про присудження відповідних наукових ступенів та атестати про присвоєння вчених звань.  Почесною грамотою Міністерства екології та природних ресурсів України нагородили декана Факультету природничих наук Віктора  Случика та завідувача кафедри лісознавства Факультету природничих наук Василя Олійника.

Далі, відповідно до порядку денного, ректор університету Ігор Цепенда виступив з доповіддю про перспективи та виклики навчального року 2019-2020. За результатами вступної кампанії цьогоріч лави студентів Прикарпатського університету поповнило більше 2 тисяч молодих людей, які здобуватимуть освітній ступінь бакалавра, ще 1434 особи вступили на навчання за освітнім рівнем магістра.

Під час доповіді ректор передусім звернув увагу на  рейтингові показники університету. Він відзначив лідерство Прикарпатського університету у рейтингу наукометричної системи SCImago Institutions Rankings, до якого ввійшли 33 українські наукові організації, з яких 16 – заклади вищої освіти. Також Прикарпатський університет сьогодні входить у ТОП-20 (займає 14 місце) у наукометричній базі даних SCOPUS. Залишається лідером у рейтингу закладів вищої освіти Івано-Франківщини та посідає 7 місце серед університетів західного регіону України.

Ректор подякував колективу за пророблену роботу в 2018-2019 навчальному році та окреслив основні завдання на новий. Зокрема, щодо підвищення якості навчання, поглиблення методики навчання, тотальне вивчення англійської мови.

Під час роботи конференції присутні також заслухали звіт мандатної та апеляційної комісій університету. Відбулося обговорення доповіді, в ході якого виступаючі внесли ряд пропозицій щодо стратегії подальшого розвитку університету. Під час голосування учасники конференції схвалили доповідь ректора та прийняли відповідну Постанову.