КАФЕДРА ХІМІЇ СЕРЕДОВИЩА ТА ХІМІЧНОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК НА ЯРМАРЦІ ПРОФЕСІЙ – ДЗВИНЯЧ У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ “ВИБИРАЙ ПРОФЕСІЮ ЦІКАВО – ПРИМНОЖУЙ СВІТ ВІДКРИТТЯМИ”

Кафедра хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук  прийняла 26 квітня 2018 року участь у ярмарці професій  у рамках Всеукраїнського проекту “Науковий пікнік” “Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттями !”. Група викладачів у складі доцентів Мідак Л.Я., Кузишин О.В. та  Базюк Л.В. разом з студентами групи Х-31 (Катя Возняк, Богдана Зублевич, Христина Івасюк , Діма Зорійчук, Надія Осадчук, Люда Василишин, Іра Фурманюк) провели профорінтаційну роботу з учнями шкіл регіону. Реклама спеціальності “середня освіта (хімія)” пройшла під гаслом: “Чарівний світ хімії”. Учні шкіл мали можливість побачити не лише видовищні хімічні досліди, але й атоми, молекули, рух електронів у чарівних 3D окулярах. Про високий рівень проведеної роботи та кваліфікацію, як викладачів, так і студентів кафедри, свідчать щирі відгуки, гарні враження та палаючі інтересом до хімічної науки очі школярів.  А скільки ще всього можна вивчити, якщо стати студентами кафедри хімії середовища та хімічної освіти!      Серед організаторів та запрошених були фахівці служби зайнятості, представники об’єднаних територіальних громад, громадські організації, представники вищих, базових вищих, професійно-технічних навчальних закладів та роботодавці. Загальна кількість учасників заходу – більше 200 осіб.