ТРАНСКОРДОННА СПІВПРАЦЯ: УКРАЇНА – РУМУНІЯ

Впродовж двох днів, 24 та 25 квітня, наш Факультет відвідали представники Сучавського університету  імені Штефана чел Маре. У рамках програми візиту відбулася зустріч Михайла Думітру – доцента кафедри географії факультету історії з керівництвом Факультету природничих наук.

Під час розмови обговорювалися основні напрямки й перспективи щодо співпраці між Факультетом природничих наук та Сучавським університетом. В контексті цього, визначилися із основними цілями, які стосуються оцінки стану якості фактору зовнішнього середовища в прикордонній зоні Румунія – Україна та розвиток управлінського потенціалу, у межах транскордонного контексту.

Своєю чергою, наші викладачі розповіли про діяльність, досягнення та гордість Факультету, після чого провели незабутню екскурсію визначними місцями Івано-Франківська румунським гостям.