ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «МОЛОДЬ І ПОСТУП БІОЛОГІЇ»!

Протягом 10-12 квітня 2018 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка проходила XIV Міжнародна наукова конференція “Молодь і поступ біології”, присвячена 185-ій річниці від дня народження Б. Дибовського. У конференції взяли участь  студенти кафедри біохімії та біотехнології. Троє студентів відзначено дипломами ІІ (Аліна Семчук) та ІІІ  (Олег Дем’янчук, Мар’яна Сітко) ступенів за кращу стендову доповідь  та одну студентку  (Наталя Бутенко) – дипломом ІІІ ступеня за кращу усну доповідь  у секції «Біохімія»!

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників ( проф. Г. Семчишин, доц. О. Абрат та доц. М. Байляк) та бажаємо подальших плідних наукових успіхів!