КРУГЛИЙ СТІЛ «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

У період 2-3 лютого 2023 року на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл з тематики перспектив розвитку географічної освіти в Україні. На зустрічі обговорювали низку питань та окреслили завдання з вироблення спільної стратегії та тактичних заходів із захисту географії як предмету НМТ (ЗНО). Обговорили перспективи співпраці у сфері підготовки здобувачів освіти за спеціальностями 106 Географія та 014.07 Середня освіта (Географія). Визначили шляхи популяризації географічної освіти за межами середовища вищої освіти через просування ідей практично корисних географічних знань, географії для чиновників, співпраці з середньою школою і загалом посилення статусу та покращення іміджу географічної освіти в Україні. Окреслили перспективи проведення методичних семінарів із розробки та вдосконалення освітніх програм, їх змістовного наповнення та можливості академічної мобільності студентів і викладачів між географічними факультетами університетів України. Велика вдячність за запрошення декану географічного факультету – професору Сергію Петровичу Запотоцькому та усім учасникам за можливість зібратися разом у досить складні часи на благо розвитку географічної освіти в Україні!