З Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня ― особлива дата, адже сьогодні відзначаємо відразу чотири свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День створення УПА та День українського козацтва.

Здавна свято Покрови Пресвятої Богородиці по-особливому духовно єднало наш народ. До Діви Марії ― берегині й покровительки ― за опікою зверталися й українські воїни. Тож, сьогодні ми також вшановуємо подвиг захисників і захисниць, які в різні часи боролися за незалежність і свободу України.

Університет пишається, що серед Героїв ― чимало наших працівників та студентів. Ми завжди будемо пам’ятати про їх відважні вчинки та жертовність заради нашого миру. Вічна слава Героям!

З нагоди свята бажаємо усім захисникам, які в різні часи виконували і виконують благородну місію захисту нашої держави,  здоров’я, миру, добра, родинного щастя, витримки та нових подвигів  в ім’я рідної України

Слава Україні! Слава її Героям!