4 вересня 2021 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Педагогічні інновації та інструменти сучасного вчителя хімії”, організаторами якої були кафедра хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника та ГО «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО». Для участі у конференції зареєструвались більше 700 вчителів хімії з усіх куточків України. Талановиті спікери Олександр Лисич (с. Чорнотичі, Чернігівська обла), Ірина Вовченко (м. Мена, Чернігівська обл.), Наталія Зима (м. Хмельницький), Марія Савчин (м.Львів), Христина Буждиган (м.Івано-Франківськ), Наталія Скакун (м. Черкаси), Людмила Бобряк (м.Одеса), Анна Яковлева (м.Краматорськ), Тетяна Радзевич (м.Фастів) та Евгения Дегтяренко (смт. Красноріченське, Луганська обл.) представили доповіді про інноваційні підходи у викладанні хімії, продемонстрували власні розробки, прийоми та лайфхаки.

Щиро дякуємо учасникам конференції за активну участь!