Стартує онлайн-марафон «Різдвяне серце Стефаника»!

Факультет природничих наук Прикарпатського університету з нагоди новорічно-різдвяних свят та ювілейного року патрона нашого університету Василя Стефаника запрошує всіх охочих взяти участь у онлайн-марафоні святкових віншувань «Різдвяне серце Стефаника».

Учасниками онлайн-марафону можуть стати студенти, викладачі факультету, а також університету та абітурієнти різних регіонів нашої країни.

Для участі у заході необхідно зробити відеозйомку вашого різдвяного віншування. Тривалість відеоролика до 60 секунд.

Починаючи з 29 грудня 2020 року і до 6 січня 2021 року кожен із учасників має  надіслати відео на електронну пошту організаторів заходу. Вітається використання у відеоматеріалі святкової символіки вашого регіону та логотипу Прикарпатського  університету.

На авторів кращих відео- робіт  чекають заохочувальні призи із символікою Факультету природничих наук та університету.

Відео різдвяного віншування потрібно надіслати до 06.01.2021 р.

на  електронну адресу  – nelia.dolynko@pnu.edu.ua