З днем молоді!!!

Сьогодні, 28 червня, українці відзначають День молоді-2020. Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею. Примітно, що в цю ж неділю ми відзначаємо ще одне значиме свято –День Конституції України, яке встановлене на державному рівні 28 червня.
Саме молодь є рушійною силою змін у державі та стоїть на захисті сучасних цінностей. Українська молодь – креативна, розумна, активна, спортивна, бере безпосередню участь в творенні змін на краще.

Факультет природничих наук щиро вітає з Днем молоді наших студентів, абітурієнтів та співробітників!!!
Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочемо побажати Вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!