Шупенюк Василь прийняв участь у міжнародному вебінарі ACS Science Talk: Virtual Lecture Series (United States and India)

Науковий співробітник кафедри хімії середовища і хімічної освіти Шупенюк Василь прийняв участь у міжнародному вебінарі, виступивши в якості спікера з доповіддю на тему: “Synthesis of Biologically Active Compounds Based on Nitrogen Heterosystem”. Лекція тривала 60 хвилин на англійській мові і була організована ACS Science Talk: Virtual Lecture Series (United States and India), виступ здійснювався завдяки запрошенню Annai College of Arts and Science is a college in Kovilacheri, Kumbakonam, Tamil Nadu, India. На онлайн лекції були присутні понад 200 вчених з різних країн світу, які є фахівцями в галузі органічної хімії і займаються проблематикою синтезу гетероциклічних сполук. Після лекції вчені задавали питання спікеру про особливості синтезу і методики синтезу новітніх нітрогеновмісних гетероциклів і їх застосування. Обговорили досягнення наукової групи під керівництвом завідувача кафедри хімії середовища та хімічної освіти Тарас Т.М. у розробці науково-теоретичних основ синтезу нових нітрогеновмісних похідних 9,10-антрахінону, як потенційних біологічно-активних сполук. Висловлюємо подяку за запрошення завідувачу кафедри хімії Dr. Nepolraj Amaladoss Annai College of Arts and Science, Kumbakonam.