11 лютого-Міжнародний день жінок і дівчат в науці

Щороку, починаючи з 2016-го, 11 лютого відзначають Міжнародний день жінок і дівчат в науці. Свято встановлене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 2015 року.

З приємністю вітаємо наших колег-жінок, аспіранток, докторанток та студенток університету з цим святом.

Впродовж майже 80-ліття з дня заснування нашої Альма-матер чимало талановитих жінок-вчених внесли значний особистий вклад в розвиток університетської та вітчизняної науки.  Факультет природничих наук  може похизуватись жінками-науковицями, які прославляють наш університет. Тож дорогі жінки і дівчата у науці щиро вітаємо!!!Дозвольте висловити щиру повагу і вдячність за Вашу активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток нашої держави. Нових творчих звершень, натхнення, любові, добробуту та жіночого щастя!