Благодійна фінансова допомога студентам від Фундації Лозинських

В рамках співпраці нашого університету з Фундацією Лозинських підписано договір про надання благодійної фінансової допомоги студентам з малозабезпечених сімей, які навчаються в Прикарпатському університет та мають високий рівень досягнень у навчальній діяльності, приймають активну участь у громадському житті університету та потребують соціальної підтримки.

Тож, 2 грудня ректор університету Ігор Цепенда урочисто вручив сертифікати на отримання стипендії в розмірі 500 $ від Фундації Лозинських десяти кращим студентам Прикарпатського університету. Серед числа стипендіатів була Вікторія Арсенюк – студентка 3 курсу, спеціальності Науки про Землю.

«Пишаємося довірою наших партнерів, які обрали нас у числі небагатьох університетів України. Кожен із претендентів на отримання стипендії пройшов відповідний конкурс. Варто підкреслити, що Прикарпатський національний університет активно співпрацює також з вітчизняними та європейськими фондами. Зокрема, наших кращих студентів підтримують відомий в Україні Благодійний фонд «Повір у себе» та Фонд Інституту Східноєвропейських досліджень (Республіка Польща)», – зазначив ректор університету Ігор Цепенда.