Доценти Микитин Т.В. та Мідак Л.Я. стали спікерами Екологічного форуму.

Про екологічні проблеми багато хто говорить. Та учасники екологічного форуму  розуміють: говорити – це замало. Давно вже час діяти.  Спікерами форуму стали представники Факультету природничих наук – к.б.н. Микитин Т.В. (кафедра біології та екології), та к.х.н. Мідак Л.Я. (кафедра хімії середовища та хімічної освіти). Учасниками Екологічного форуму також стали – доц. Луцась А.В.(кафедра хімії середовища та хімічної освіти), доц. Глодан О.Я.(кафедра анатомії і фізіології людини та тварини), к.ф.-м.н. Кузишин О.В.(кафедра хімії середовища та хімічної освіти), к.ф.-м.н.Базюк Л.В.(кафедра хімії середовища та хімічної освіти), зав.лаб.Малахова І.В.(кафедра хімії середовища та хімічної освіти). Про екологічні аспекти проблеми сортування та переробки сміття розповіла Тетяна Микитин, а от про культуру сортування сміття: від Європи до України розповіла Лілія Мідак. Ми не можемо в раз виправити чи змінити усе. Але ми можемо щодня робити кроки до цього.  Як саме? Змінити екологічну свідомість у нашому повсякденному житті.
Метою Форуму стало – привернути увагу суспільства до вирішення екологічних проблем; об’єднати однодумців заради спільних дій; обмін досвідом у вирішенні екологічних проблем; запровадити позитивний досвід із сортування сміття в закладах освіти (дошкілля та загальноосвітні школи);
налагодження співпраці між споживачами та надавачами послуг із сортування і вивезення сміття.