До відома студентів

3-4 курсів денної форми навчання ОР «бакалавр» і 1-2 курсів ОР «магістр», а також особливо обдарованих студентів!

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми «Стипендіальна програма «Завтра.UА» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України!

Студенти, які бажають брати участь у Стипендіальній програмі “Завтра.UА” можуть отримати інформацію на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua

Прийом та реєстрація документів студентів розпочинається в жовтні 2019 року включно, в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua