Студенти факультету долучилися до урочистостей з нагоди Дня рятівника

Сьогодні, 17 вересня своє професійне свято відзначають працівники пожежно-рятувальної служби України.

День рятівника є  професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його вшановують також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятівника та вручення нагород біля будівлі Івано-Франківської ОДА. Тут зібрались керівництво та працівники Управління ДСНС в області. До перегляду заходу також приєдналися студенти Прикарпатського національного університету, зокрема Факультету природничих наук.

На урочистостях також був присутній ректор університету Цепенда Ігор Євгенович, який приєднався до усіх привітань, подякував рятівникам за їхню старанну службу.

Ми дякуємо рятівникам, які кожного дня виконують свою роботу та рятують нас від надзвичайних ситуацій!