Вручення дипломів бакалавра випускникам ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

Сьогодні відбулося вручення дипломів бакалавра на Факультеті природничих наук ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” для студентів денної та заочної форми навчання. У цьому році дипломи бакалавра отримали 345 студентів, з них 14 – із відзнакою.

Із традиційним привітанням випускників виступили декан факультету В.М.Случик  та завідувачі кафедр. Декан Факультету природничих наук вручив дипломи випускникам.

Найтепліші слова подяки всьому науково-педагогічному складу та співробітникам Факультету природничих наук від імені усіх випускників висловили найкращі студенти-відмінники.

Урочистості з нагоди свята пройшли в теплій невимушеній атмосфері.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України !

Запрошуємо всіх випускників до подальшого навчання у магістратурі нашого Університету.