З Днем молоді!!!

Сьогодні, 30 червня, українці  відзначають справді позитивне свято – День молоді. Саме молодь є рушійною силою змін у державі та стоїть на захисті сучасних цінностей. Українська молодь – креативна, розумна, активна, спортивна, бере безпосередню участь в творенні змін на краще.

Тож Факультет природничих наук щиро вітає з Днем молоді наших студентів, абітурієнтів та співробітників (в Україні до молоді відносять громадян у віці від 18 до 35 років, а це близько 22% населення країни). Проте, вік – це лише цифра. Набагато важливіші внутрішні відчуття, енергійність та жага до активного життя. Почувайтесь завжди молодими, бадьорими та сповненими сил,  з Днем молоді!!! Бажаємо вам віднайти себе, самореалізуватися, вірити у власні сили та Україну, чесно добиватися поставленої мети і ніколи не здаватися. Ви наше майбутнє!!!